top of page
vzor.PNG
7.jpg

NUTRIČNÍ SMĚSI
READY TO EAT

V sáčků Spouted pouch

Vlajková loď naší mateřské výrobní společnosti a naše primární zaměření. Sáčky s uzávěrem dobývají svět především díky ovocným pyré.

 

My se inspirovali super praktickým obalem, ale rozhodli jsme se obsah posunout z hlediska nutričního na úplně jiný level. A tak místo vody s cukrem ( ovocné pyré ) plníme do sáčků od nutričně vyvážených směsí

až po LOW CARB speciality určené do té nejpřísnější diety.

 

Díky jedinečnému know-how jsme schopni vyrobit nutričně plnohodnotné jídlo,

které nemusí být v lednici i přesto, že na jeho výrobu nejsou použity konzervanty.

Potravinářská výroba je pole, ve kterém máme bohaté zkušenosti.​

Výhody spouted pouch balení

Speciálně navržený sáček chrání produkt před parami, zápachem, vzduchem, škůdci a světlem.

Skvělá ochrana

Odolnost

Tento typ balení zvládne nárazy a otřesy bez poškození mnohem lépe než ostatní typy balení produktu.

Ohebnost

Sáčky jsou vyrobeny z pružných materiálů, zákazníci je mohou libovolně ohýbat bez efektu na produkt.

Praktické balení

Zátka sáčku umožňuje produkt spotřebovat po částech, zákazník se vyhne nutnosti vše spotřebovat naráz a zbytečně plýtvat.

Lehkost

Balení je tak lehké, že jej v batohu na cestách nebo v kapse saka zákazník ani nezaregistruje. Sáček je ideální na cestování i rušné dny.

Přenosnost

Sáček zákazníci jednoduše vloží do batohu či tašky, mohou jej libovolně spotřebovávat během dne a nezabere skoro žádné místo.

Variabilita designu

Sáček díky svému tvaru nabízí z hlediska designu a reklamy velmi zajímavou plochu pro tvorbu kreativního potisku doplněného barevným víčkem.

Variabilita obsahu a nutričního složení

Do sáčku jsme schopni připravit produkt velmi variabilní z hlediska chutí i zdravotních a nutričních benefitů.

jaké spouted pouche vyrábíme?

nutričně vyvážené pasty

S pomocí našich unikátních technologií jsme schopni vyrobit kompletní, nutričně vyvážené jídlo v praktickém spouted pouch balení - READY-TO-EAT pasty. 

A nejen to, můžeme je také přizpůsobit různým cílovým skupinám.  
Složení vždy přizpůsobujeme zákazníkovi a jeho cílům. Někteří lidé chtějí zhubnout, jiní nabrat svalovou hmotu a někteří prostě potřebují získat potřebné živiny, když jsou zaneprázdněni prací.

Jeden produkt v několika verzích a mnoha chuťových variantách.

ACTIVE FOOD - pro dny, kdy se tolik nehýbete, ale přesto nemáte čas se dobře najíst.

LOW CARB - je určena pro všechny, kteří v současné době pracují na změně své postavy. Má nízký obsah cukrů a snížený obsah sacharidů.

SMART ENERGY - podpoří vás při náročnější fyzické aktivitě jako zdroj chytře uvolňované energie.

ACTIVE KID - Pro aktivní děti ve věku 6-14 let je tato svačina vhodná na turnaje, do škol a klubů.

Diet/keto spouted pouches

Dietní a keto spouted pouches jsou jedním z našich nejoblíbenějších produktů a vyrábíme je pro lídry na českém trhu, jako jsou KetoDiet a KetoMix.

Tyto keto výrobky umožňují lidem, kteří hubnou, dokonale kontrolovat svůj nutriční příjem.

KetoMix.png

Spouted pouch je ideálním, chutným a rychlým řešením pro lidi, kteří se musí stravovat zdravě kvůli zdravotním omezením nebo dietě. 
Stačí ho mít u sebe v kabelce, autě nebo batohu a budete mít vždy po ruce zdravé jídlo s nízkým obsahem cukru.

energy gely pro sportovce

Gelové produkty pro sportovce a pre-workout a workout gely jsou skvělým zdrojem rychlé energie před tréninkem i během něj. 
Tyto gely jsou velmi bohaté na sacharidy, cukry a různé druhy bílkovin.

Jsme schopni vytvořit  pre-workout gely, které dodají energii během aktivity, a past-workout gely, které rychle nastartují regeneraci a zkrátí dobu zotavení.

Spouted pouch sáčky jsou lehké a snadno přenosné, takže si je můžete vzít s sebou do posilovny nebo do terénu a vejdou se vám do kapsy nebo malého batohu. Gely lze snadno otevřít a zase zavřít, takže si sportovec může dávkovat svou porci libovolně během cvičení.

Obohacené pyré/smoothie

Naše obohacená pyré nebo smoothie jsou ideální pro děti i dospělé a jsou k dispozici ve všech příchutích,  od mléčných/čokoládových až po fresh ovocné. Naše výrobky obsahují pouze ty nejkvalitnější suroviny, jsou bez konzervačních látek, barviv a také se nemusí skladovat v ledničce.

kids.png

Pro děti

Naše dětské spouted pouche jsou praktickým a vhodným řešením pro rodiče, kteří hledají pohodlný a snadný způsob, jak svým dětem nabídnout zdravé a chutné jídlo. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin. Zaměřujeme se na nutriční benefity. Navíc se snadno přenášejí a jsou pro dětské ruce jednoduché k manipulaci.

Pro dospělé

Spouted pouch pyré a smoothies zdaleka nejsou určena pouze pro děti, ale jsou oblíbená i u dospělých. Jsou vhodné pro každého, kdo hledá pohodlný a snadný způsob, jak mít stále při sobě zdravý a chutný pokrm, ať už jste na cestách, nebo jen nemáte čas. Dává každému možnost nosit s sebou zdravou svačinu snadno v každé tašce nebo kapse.

slané pomazánky a omáčky

S hrdostí vám představujeme nejnovější přírůstek do naší produktové řady, přizpůsobitelné slané spouted pouche.
Lze je vyrobit v různých příchutích a konzistencích, od slaných pomazánek na pečivo až po omáčky na saláty nebo těstoviny.

Kromě pohodlí, které přináší možnost vzít si omáčky a pomazánky s sebou na cesty, jsou tyto sáčky praktické také pro své perfektně snadné použití. Jednoduchým zmáčknutím získáte ideální množství omáčky nebo pomazánky pro vaše jídlo.

Speciální pouch výživa pro osoby se zdravotním omezením

Bez lepku

Nabídka těchto produktů nejen dokazuje, že se snažíte uspokojit potřeby různorodých zákazníků, ale také poskytuje cenné řešení pro ty, kteří mají problém najít vhodné potraviny.

 

Nabídkou těchto specializovaných výrobků máte možnost zaujmout nový segment trhu a vyniknout v konkurenčním odvětví.

Zdravotně přizpůsobené pouche lze kombinovat s jakoukoli zvolenou variantou.

Žijeme v rychlé době, kdy přibývá lidí s různými potravinovými intolerancemi.
Můžeme vyrábět pyré, koktejly nebo kaše pro osoby se speciálními dietními potřebami nebo zdravotními potížemi, jako je celiakie nebo intolerance laktózy. 
Naše výrobky jsou pečlivě připraveny tak, aby vyhovovaly potřebám těchto lidí a poskytovaly jim výživné, pohodlné a bezpečné možnosti.

Bez laktózy

bottom of page