top of page

Obraťte se na nás

Vývoj nových produktů s aplikací nových surovin je naše hobby.

Nebojte se nás oslovit s myšlenkou nového výrobku.

Společně určitě najdeme cestu, jak myšlenku proměnit v úspěšný a oblíbený výrobek u vašich zákazníku. Jak na to ?

nejprve zvolíme vhodnou
formu spolupráce

White label

Private label

Pokud máte zájem o navázání spolupráce formou white label, máme pro vás mnoho připravených receptur a příchutí, z nichž si můžete vybrat ideální kombinace pro výrobek, který budete následně prodávat pod svou značkou.

 

Výhodou tohoto typu spolupráce je, že není potřeba vyvíjet výrobek a proces uvedení výrobku na trh je tak díky absenci procesu vývoje rychlejší a méně nákladný.

Mějte však na paměti, že tento výrobek je k dispozici i pro jiné značky, které si z něj mohou vybírat, a nebude tedy pro vaši značku zcela jedinečný.

v případě, že se rozhodnete navázat s námi private label formu spolupráce, vyvineme pro váš brand zcela unikátní produkt, který není v naši white label nabídce. Veškeré specifikace budou pocházet z vaší strany a vy budete mít,

v rámci našich výrobních možností, plnou moc nad přizpůsobením finálního produktu. 

 

Výhodou je, že z tohoto typu spolupráce vzejde zcela unikátní produkt, který bude originální a vyvinut na míru vaši značce a zákazníkům.

Díky tomu, že tento proces si žádá kompletní vývoj výrobku, je tato forma spolupráce časově i finančně náročnější než white label.

5272.jpg

KONZULTACE A ANALÝZA POTŘEB
Pro vás a vaše zákazníky

  • In the initial phase of our cooperation, we will discuss all these issues together:
    Who is the target group ? Are we creating a ReadyToEat version or an express blend for quick preparation by the customer ? What needs does the product have to satisfy ? What will be the nutritional requirements in terms of macronutrients ? Will we fortify with vitamins or minerals ? Will we fortify with functional substances ? Are we creating a food, a food supplement or a food for special nutrition ? What should be the taste, what should be the flavours ? What is the consistency ? What allergens do we want to avoid ? Should the product be for vegans or vegetarians ? What kind of shelf life do we need ? Are there any ingredients that you would specifically like to have in the mix ? Are there ingredients that you definitely don't want in the mix ? What is the sales model ? What is the expected production volume ? Would continuous or one-off production be preferable ? What packaging would best suit your product ? Will you design the packaging yourself or will we work on it together ? How will distribution be handled ? What kind of packaging will we distribute in ? Are you considering an external warehouse and service ?

Naše dlouholeté zkušenosti ve vývoji, zakázkové výrobě i při samotném prodeji, vám mohou pomoci při realizaci vašich obchodních nápadů ve všech fázích přípravy výroby. Společně najdeme nejvhodnější řešení pro váš produkt dle nejnovějších trendů a poznatků. Zvolíme vhodnou formu spolupráce podle vašich potřeb. Poradíme se složením produktů tak, aby fungoval a zároveň splňoval všechna kritéria kontrolních orgánů.

5278.jpg

NÁVRH ŘEŠENÍ
Odsouhlasení vstupních parametrů

Po důkladné analýze od nás můžete čekat návrh řešení, jak by váš výrobek mohl vypadat. Jistě vás zajímá návrh receptury, design výrobku, legislativní zakotvení, cena při různých objemech výroby, dostupnost surovin a možný plán výroby.

 

Po odsouhlasení a shodě na těchto parametrech se můžeme posunout dále a začít váš nápad zhmotňovat do prvních vzorků.

9807.jpg

VÝVOJ PRODUKTU 
Výroba prvních vzorků

V případě, že jsme navázali spolupráci formou private label, je na čase dát vašemu výrobku konkrétní podobu a chuť.

 

Vyladíme konzistenci, strukturu a připravíme škálu možných příchutí.

Potravinářská výroba je pole, ve kterém máme bohaté zkušenosti.​

 

Laboratorně ověříme množství mikronutrientů a funkčních látek a ověříme mikrobiální čistotu výrobku. V případě potřeby vyrobíme požadované množství vzorků pro zajištění úvodní zpětné vazby od vašich zákazníků.

6274.jpg

PLÁNOVÁNÍ
VÝROBY

Nyní je čas sednout společně ke kalendáři a vyznačit deadline první dodávky vašeho zboží.

Dále určit požadované objemy výroby, nastavit minimální šarže, případně naplánovat postupné dodávky.

 

Je třeba ověřit dostupnost všech surovin a obalového materiálu, synchronizovat jednotlivé dodávky a rozdělit si úkoly. Cílem je, aby z pohledu výroby vše perfektně klapalo a vy jste se mohli naplno věnovat přípravě samotného obchodu.

6541.jpg

VÝROBA A DISTRIBUCE

Samotná výroba už je naše parketa. Spokojeni jsme jen se 100% výsledkem a proto máme nastaveno mnoho kontrolních bodů v průběhu každé zakázky.

 

Fyzicky kontrolujeme všechny vstupní suroviny, interní výrobní software kontroluje správně navážení jednotlivých surovin i jejich dokonalé promíchání.

 

Samozřejmostí je monitoring kritických výrobních bodů dle HACCP a vedení podrobných záznamů z každé výroby. Systém kontroly nepustí do expedice žádný vadný výrobek.

 

Vše je nabaleno na paletách a připraveno na cestu k vám.

Nebo nám svěříte i vyřízení vašich objednávek prostřednictvím fulfillment servisu ?

10.jpg
8.jpg
9.jpg
Býšt portréty-11.jpg
1.jpg
bottom of page